Aktivity

Poslaný

Nebaví Ťa, že v malej skupinke si ten/tá, čo nevie najnovšiu novinku z KBSky alebo čo sa stalo vo Vatikáne? Ale si trápne ticho keď všetci hovoria o videjku, ktoré dal na youtube Tvoj obľúbený kňaz či biskup? Chceš mať prehľad o svete kresťanstva ale proste fakt nemáš čas každý deň sledovať desiatky webov a médií? 🙂
Vyriešili sme to za Teba – týždenný prehľad správ a zaujímavostí zo sveta kresťanstva na email – proste všetko podstatné v jednom stručnom emaily v nedeľu – zadarmo 🙂

Modlitbová reťaz za zastavenie pandémie

Chceme aby táto reťaz bola spojivkom medzi množstvom modlitieb, reťazí a aktivít. Keďže musíme byť doma, nemôžeme sa modliť v skupinkách, spojme sa takto do jednej veľkej kresťanskej modlitbovej skupinky. Povzbuďme sa navzájom – aby každý vedel, že v tom nie je sám. V prvom rade je s nami Boh a On povedal, že tam, kde sa modlia traja, je On medzi nimi. Nebuďme len traja, buďme 33, buďme 3 333, buďme celý národ, spoločne v modlitbe.

Sociálne siete

Chceme jednoducho ukázať aké sú životy normálnych ľudí, pre ktorých je Boh na prvom mieste. Ako prežívajú svoju slobodu ale aj pády a ako riešia životné situácie, ktoré zažívajú všetci.

Modlitbová reťaz

Sila modlitby je obrovská a keď sa modlia ľudia spolu – o to väčšia. Vytvorili sme modlitbovú reťaz v dvoch komunitách na SR a v ČR a teraz vytvárame nástroj, aby si modlitobé reťaze a siete mohol vytovriť každý.Viac informácii už čoskoro.

Pripravujeme...

Pripravujeme viaceré projekty a aktivity o ktorých Vám čoskoro radi povieme.